DJI Phantom 1

dji-phantom

DJI Phantom

DJI Phantom serisi, dört motorlu, görüntüleme ve eğlence amaçlı kullanıma yönelik başarılı bir drone serisidir. Kaldırma kuvveti dört motoru ve iki bıçaklı pervaneleri sayesinde oluşur, X şeklinde bir şase yapısına sahiptir.
Phantom 1
Phantom olarak piyasaya sürülen bu ilk model, GoPro tarzı kameralarla birlikte kullanılmak için tasarlanmıştı ve bir video bağlantısına sahip değildi
Phantom 2
İkinci model pek çok yenilikçi özelliğiyle ön plana çıkıyordu, otomatik olarak geri dönüş, arttırılmış uçuş süresi, batarya kapasitesi, kontrol mesafesi ve Wi-Fi desteği kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır.
Phantom 3
2015 Nisan ayında piyasaya sürülen üçüncü seri, HD Video bağlantısı, görsel pozisyonlama sistemi gibi GPS sinyalinin olmadığı kapalı mekanlarda bile kullanım kolaylığı sağlıyor.
Phantom 4
DJI tarafından 1 Mart 2016’da tanıtılan Phantom serisinin 4’üncü jenerasyon modelidir. Geliştirilen pil ömrü ve çarpışmayı engelleyen hareket sensörü DJI Phantom 4’ün en inovatif yönünü gösterebilir.

DJI Phantom Serisi

DJI Phantom Serisi Aksesuarları

DJI Yedek Parçalar

One Comment

    Trackbacks and Pingbacks

    1. […] gerçekleştiren online bir alışveriş sitesidir. dronmarket.com adresli internet sitesinde dji phantom modeli indirimli olarak şu an satışa […]

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir